X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Almanya (German)Almanya (German) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Almanya (German)Almanya (German) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

İade Sözleşmesi

Anasayfaİade Sözleşmesi
  yazilim.store tarafından müşteriye sağlanan hizmetlerin yalnızca Linux Web Hosting ve Reseller Hosting seçenekleri için iade imkanı bulunmaktadır. Alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, yazılım ve diğer hizmetler için iade söz konusu değildir. Müşteri hesabında yer alan Bakiye / Kredi'ler ise Banka Hesaplarına geri iade edilemez.
  Hizmeti sağlayan ve hizmeti kullanan için 10 maddelik hizmet sözleşmesi ; HİZMET SÖZLEŞMESİ adresinde belirtilmektedir.
  yazilim.store tarafından müşteriye sağlanan sadece linux web hosting ve reseller hosting hizmetlerinde hizmet başlangıç veya yenileme tarihinden itibaren 3 gün içerisinde iade talep edilebilir. Alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, yazılım ve diğer hizmetler için için iade talep edilemez. 4. gün ve takribi günler için ise iade söz konusu değildir.
  Malesef, yazilim.store müşteri hesabınıza eklemiş olduğunuz Bakiye / Kredi tutarları Banka Hesaplarınıza geri iade edilememektedir. yazilim.store mevduat hesabı değildir ve bankacılık faaliyetleri yürütmemektedir. İş bu sözleşmede belirtildiği üzere ilgili bakiye tutarınızı faturalarınız için kullanabilirsiniz.
  Havale ve EFT ile yapılan ödemelerde havale / eft işlem ücreti ve kullanım süresi kesilerek yine aynı banka üzerinden 7 iş günü içerisinde iade gerçekleştirilir. Kredi / Banka Kartı ile yapılan ödemelerde ise iade emri verilerek 2 ila 14 iş günü içerisinde kart hesabınıza PAYTR adı ile iade gerçekleştirilir.
Madde 6 Teslimat
  Script teslimatı müşterinin e-posta hesabına indirme linki gönderme şeklinde yapılır veya müşteri sipariş geçerken sipariş not kısmına FTP bilgilerini eksiksiz iletmiş ise ücretsiz kurulum gerçekleşir
Madde 7  İade
 

Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade ve değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yalnız eğer script herhangi bir şekilde müşteriye ulaşmamışsa koşulsuzca satış işlemi iptal edilir ve sipariş tutarı kadar kredi müşteri hesabına yüklenir


Hosting Billing Software by WISECP
Top