X
X
X
X

Membership Agreement

StartseiteMembership Agreement

1- PARTIES

1.1: This contract is between the software.store Web Hosting and Internet Services (referred to as software.store) that provides the services (referred to as Services) specified in the services section and the person / institution (referred to as Customer) whose details are specified in the new customer registration section. The use of the website (referred to as the Site) operating on the Internet address of http://www.yazilim.store.com and the services to be purchased through this site shall be deemed to have been signed under the terms and conditions stated below.

1.2: yazilim.store web hosting site is a sub-service of TEKNOAS BİLGİSAYAR - SES VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ. TEKNOAS BİLGİSAYAR - SES VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ business is providing intermediary service to yazilim.store web hosting site. The business tax number is located in the Communication section of the yazilim.store site.

1.3: The parties declare, accept and undertake the accuracy of the information written in this contract.


2- SUBJECT

2.1: This contract will regulate the fees to be paid to yazilim.store in return for the services that the customer will receive in accordance with the information given in the transactions, orders, messages and registration process on the site, and not to do, in their orders. These service and transaction disclosures are as follows.

2.2: Membership information is the information entered by the customer during membership. Since this information will be based on the transactions made, it is assumed that the customer and the member have entered this information completely and correctly.


3- RESPONSIBILITIES

3.1: The customer acknowledges and undertakes that he is at least eighteen (18) years old and / or has the capacity to make legally binding contracts under the applicable laws by other means.

3.2: If the customer concludes the contract on behalf of any institution with an institutional character, it accepts, declares and undertakes that it has the necessary legal authority to represent and bind the said institutional structure in accordance with the terms and conditions contained in this Agreement. In this case, the terms you, your or the User refer to this corporate structure. If, after your acceptance of this contract electronically, it is determined by software.store that you do not have legal authority to bind the institutional structure in question, you will be personally responsible for the obligations under this Agreement, including but not limited to payment obligations.

3.3: yazilim.store will not be liable for any loss or damage that may occur as a result of relying on any instructions, notice, document or similar communication that would reasonably give the impression that it is authentic and originated from an authorized representative of your corporate structure. If there is reasonable doubt about the authenticity of this instruction, notice, document or communication, software.store may additionally ask you to confirm the authenticity of such information. However, this confirmation request is not an obligation of software.store.

3.4: In the event that real persons acting on behalf of the institution are authorized to represent and bind the institution are dismissed from the institution, it is known by the parties that the software store does not have the opportunity to automatically determine this issue, but the information that the person / persons acting on behalf of the institution is dismissed If it is not immediately notified to yazilim.store, the institution and the mentioned real person will be responsible for all material and moral damages that may occur. Since it is not possible to determine the real ownership of a service by yazilim.store after a notification in this direction is made to yazilim.store, the person / institution information in the records of yazilim.store will be taken into consideration. For this reason, it is essential that the parties to the contract representing the institution have all registrations made on behalf of the institution. In the event that the persons act on behalf of the institutions but no such notification has been made to the software store, we shall be responsible for all material and moral damages, including the damages incurred by third parties, arising from the fact that the software has taken into account the records under its responsibility. CUSTOMER accepts, declares and undertakes in advance that yazilim.store cannot be held responsible.

3.5: yazilim.store will provide the services it has delivered as an order at the request of the customer. With the acceptance message of the order, Yazilim.store will accept that it has charged the relevant fee and will undertake to provide the service specified in the order in question.            

3.6: Ödeme sekli, kdv farkları sipariş sırasında çıkartılacak toplam miktar ile belirtilerek müşterinin aylık veya yıllık ödeme tercihlerine göre ödemesi gereken ücretler yazilim.store tarafından bildirilecektir.

3.7: Sipariş kabulü ve işlemlerin onaylanmasından sonra yazilim.store, müşteri siparişi detayında bulunan hizmete ilişkin kontrol panel, ftp, sQL ve e-mail kullanıcı adları ve şifrelerini müşteriye iletecek ve hizmet başlamış olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluluğu müşterinin sorumluluğunda olup bu konulardan doğabilecek zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.

3.8: Müşteri aldığı hizmet dahilinde yazilim.store tarafından aldığı beyan ve uyarılara uyacağını taahhüt eder. Müşteri, hosting hesabından faydalanırken yazilim.store tarafından yayınlanan her türlü ihtar yada bildirime uymayı beyan, kabul ve taahhüt eder. Müşteri, almış olduğu bulundurma hizmetinde kendisine ücretsiz ve sınırsız olarak verilen hizmetleri yine ücretli yada ücretsiz ve/veya sınırlı yada sınırsız olarak üçüncü kişilere dağıtamaz, satamaz.

3.9: Müşteri hizmet dahilinde sahip olduğu yazılım ve programları kullanarak erişim hakki bulunmayan dosya veya programlara erişmemeyi, bu tarz bir sorundan dolayı herhangi bir problem yaratmamayı, oluşabilecek sorun ve problemlerde zararı karşılamayı taahhüt eder.

3.10: Müşteri alan adı, hosting veya aldığı hizmetlerin kullanılması sırasında yürürlükte olan veya sözleşme süresince yürürlülüğe girecek olan vergi, harç ve benzer yükümlülüklerin kendisine ait olduğunu ve karşılayacağını kabul ve taahhüt eder.

3.11: Müşteri hizmeti dahilinde barındırdığı tüm dosya, doküman ve programlardan, web sitesi ve e-mail hizmetleri ile kullanacağı ve faydalanacağı tüm işlemlerden kendisi sorumlu olduğunu, söz konusu veri, bilgi ve beyanların yasalara aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğu kendisi karşılamayı kabul ve taahhüt eder. Is bu konuda doğabilecek sorunlardan yazilim.store'e herhangi bir kusur iletilemez.

3.12:Müşteri, yazilim.store’den kiralamış olduğu hizmetlerin son ödeme tarihlerini geçirmeksizin (Son ödeme tarihinden itibaren şu gün sayısı kadar gecikebilir; Alan Adlarında 20 gün, Paylaşımlı hostinglerde 14 gün, VPS - VDS veya Fiziksel Sunucularda 4 gün, Lisanslarda 2 gün) oluşturulan fatura bildirimine istinaden ücreti ödemesi gerektiğini, eğer ödeme belirtilen süreler içerisinde gerçekleştirilmez ise hizmetinin “kalıcı” olarak silineceğini, ve bu durumda herhangi bir hak talebinin olamayacağını kabul eder.

3.13:yazilim.store sayfaları gönderilmeden önce gözden geçirmez, doğrulamaz, ciro etmez veya kullanıcı tarafından yapılmış sayfalar için herhangi bir şekilde bir sorumluluk almaz. yazilim.store kullanıcı hesaplarını bu ana hatları ihlal ettiği için veya başka bir sebeple veya yazilim.store kendi veya kullanıcılarından herhangi birinin işine zararlı olduğuna inandığı için fesih edebilir. yazilim.store hukuka aykırılık eden filleri ve eylemleri öğrendiğinden itibaren müşteriye haber vermeden silme hakkına sahiptir.

3.14: yazilim.store, sağladığı hizmet içerisinde bulunan müşteri verilerinin hatalı kullanımlarından, veri içeriklerinden, e-mail ile kullanılan tüm verilerden doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu verilerin yedekleme ve saklama yükümlükleri müşteriye aittir. yazilim.store müşterinin tüm verilerini düzenli bir biçimde yedekleme ve bakim işlemine tabi tutacaktır. Buna rağmen yazilim.store hizmetlerinde meydana gelebilecek kesinti veya veri kaybından dolayı oluşabilecek hatalardan, zarardan ve ziyandan yazilim.store sorumlu değildir. Verilerin yedeklenmesi sözleşme metninde aksi belirtilmediği sürece Müşterinin sorumluluğundadır.

3.15: yazilim.store, Müşteri tarafından sipariş verilmiş ve ödemesi sorunsuz olarak gerçekleştirilmiş domain name tescil işlemlerini yürütecektir. Tescil edilen ve sipariş ile kabul edilen tescil talebi ile ücreti ödenen domain name'in sahibi Müşteridir. yazilim.store bu konuda Müşterinin talepleri doğrultusunda domain name üzerinde işlem yapabilecektir. Müşteri tarafından domain name üzerinde bir düzenleme, değişiklik ve transfer taleplerini en kısa sürede yapacaktır.


4- SÜRE

4.1: Is bu sözleşme sipariş ve ödeme işlemlerinin Internet ortamından yazilim.store 'e iletilmesi ile birlikte tarafların belirtilen hak ve yükümlülükleri baslar.

4.2: Sözleşme süresi Müşterinin ilgili hizmet için sipariş sırasında seçmiş olduğu ödeme periyodu kadardır.

4.3: Taraflar sözleşmenin sona ermesinden 10 is günü öncesine kadar sözleşmenin süre sonunda sona ereceğini ihtar etmemişler ise sözleşme ayni şart ve hükümler ile önceki sözleşme süresi kadar uzar. ( ücret hususunda meydana gelen değişiklikler saklıdır.)


5- ÜCRET

5.1: İş bu sözleşmede belirtilen hizmetler karşılığı olarak ödenecek ücret sipariş işlemi sırasında belirtilen miktar kadardır. Belirtilen ücretlere kdv sonradan dahil ederek hesaplanır ve Müşteriye gösterilerek tahsilat gerçekleşir.

5.2: yazilim.store önceden haber vermeksizin fiyatlar ve tarifeler üzerinde ileriye dönük olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri iş bu değişiklikler konusunda şimdiden oluşabilecek değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.

5.3: Ücret fatura tarihindeki Merkez bankası efektif satış kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenir.

5.4: Ücret fatura kesim tarihinden itibaren 5. iş günü sonuna kadar sipariş işlemi sırasında kredi kartı ile ödeme talimatı var ise kredi kartı hesabından, kredi kartı ile ödeme talimatı yok ise Müşteri iletişim adresinde belirtilen banka hesap numaralarına veya yazilim.store'e elden ödemekle yükümlüdür.

5.5: Ödemenin gecikmesi durumunda yazilim.store kur farkı faturası kesme hakkini saklı tutar.

5.6: yazilim.store, Müşteri ödeme işlemini tamamlayıncaya kadar ilgili hizmeti kapatma, açma hakkini saklı tutar.

5.7: yazilim.store, son ödeme tarihi geçen bir hizmeti sözleşmemin (3.8) numaralı maddesine uyulmadığı taktirde “kalıcı” olarak sonlandırma (silme) hakkını saklı tutar..

5.8: Sipariş esnasında belirtildiği gibi domain/alan adi işlemlerinde geri ödeme yapılmaz.

5.9: Ücret iadesi sadece Paylaşımlı Web hosting ve Bayi Hosting (reseller) hizmetleri için geçerlidir. Alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, yazılım ve diğer hizmetler için iade söz konusu değildir. Ürünün aktifleştiği süreden itibaren en geç 3 gün içerisinde iade koşullarına uygun hizmetler için iade talep edilebilir.

5.10: Ücret iadesi ile ilgili detaylar https://www.yazilim.store.com/iade-sozlesmesi.html adresi üzerinde belirtilmektedir. İş bu sözleşmeye ektir.


6- ASKIYA ALINMA

6.1: Ödeme konusunda problem yaşanması, kredi kartı ile ödeme talimatı olan Müşterilerde provizyon sorunları veya hüküm ve yükümlülükler ile ilgili maddelerden dolayı yazilim.store, Müşteriye verilen hizmetlerin tümünü, e-mail, web, ftp hesaplarının tamamını kalıcı durdurma hakkını saklı tutar.

6.2: Bu durumun devam süresince Müşteri adına e-mail, web, ftp erişimleri yapılamaz ve e-mail hesapları bloke edilerek gelen e-mailler geri çevrilir. Müşteri eğer yükümlülüklerini yerine getirmedi ise askıdan alma talebinde bulunamaz.

6.3: Paylaşımlı Hosting ve Reseller (Bayi) Sunucusu üzerinde site başına en fazla CPU ve kullanım oranı %30 Ram ve Mysql Kullanım oranı ise %7'dir . %30 ve %7 'i geçen kullanıcı hesapları , ilk uyarının ardından askıya alınır. Ve daha uygun çözüm önerilir.

6.4: Sunucu üzerindeki tüm yazılımların güvenliği Müşterilerimize aittir. Chmod 777 'den kaynaklanabilecek yada yazılımınız ile ilgili güvenlik açıklarından oluşacak sonuçlardan yazilim.store sorumlu değildir.

6.5: SPAM, alicinin isteği dışında toplu ve/veya ticari amaç taşıyan mesajların Internet yolu ile gönderimidir. SPAM gönderimi, yazilim.store' e olan güveni zedelediği gibi, ayni zamanda yazilim.store sistemlerinde aşırı yüklenmelere sebep olarak, Müşterilere sağlanan servislerde aksamalara neden olabilmektedir. yazilim.store' den Hosting, Reseller veya Sunucu hizmeti alanlar SPAM gönderimi yapamazlar. Kendisine ait bir SMTP sunucusu bulunduran kullanıcılar, yazilim.store' den SMTP hizmeti alsınlar yada almasınlar, kendi sunucularındaki SMTP hizmetini, SPAM gönderimini kolaylaştıracak şekilde korumasız ve 3. kişi/kurumların kullanımına açık şekilde çalıştıramazlar. Ayrıca Dovecot gibi pop imap mail alım servislerinin yoğun olarak kullanımı yasaktır. Hosting hizmeti bir mail servisi değildir, yalnızca web site barındırma ve önemli verilerinizi tutma amaçlıdır.

6.6: VPS ve VDS (Sanal Sunucu) hizmetlerinde Aylık Trafik limitlendirilmemiş olsa bile en fazla taahüt edilen Adil Kullanım Noktası (AKN) aylık 4 TB (terabayt) a kadardır. Adil Kullanım Noktası'nın aşılması durumunda hat hızı yavaşlar veya erişim durabilir. Bu durumda yazilim.store ilgili hizmete erişim garantisi sunamaz. Eğer AKN (Adil Kullanım Noktası) aşımının yazilim.store alt yapısına zarar verici veya illegal bir kullanım olduğu tespit edilir ise yazilim.store ilgili hizmeti kalıcı olarak durdurabilir. Böyle bir durumda MÜŞTERİ'nin askıdan alma talebinde bulunma hakkı söz konusu değildir.

6.7: GENEL AHLAKA ve GELENEKLERE AYKIRI DAVRANIŞ ve YAYINLAR
yazilim.store servislerinin, kamu tarafından kabul görmüş genel ahlak ve geleneklere aykırı davranışları gerçekleştirmek için kullanılması ve/veya buna aracı olunması.

6.8: SALDIRGAN ve TEHDİTKAR DAVRANIŞLAR
yazilim.store servislerinin, 3. şahıs ve/veya kurumlara karşı saldırgan ve tehditkar davranışlar içerecek şekilde kullanımı.

6.9: DİĞER BİLGİSAYAR veya AĞLARA YASADIŞI YOLLARLA veya YETKİSİZ ERİŞİM
Başkalarına ait bilgisayar, kullanıcı hesabı veya ağlara yetkisiz veya yasadışı yollarla erişmeye çalışmak ('hacking' veya 'hacker' olarak tanımlanan davranışlar) ve sistemlere yasadışı veya yetkisiz şekilde ulaşmayı sağlayacak diğer aktiviteler ('port scan', 'stealth scan' v.b. aktiviteler) için kullanılması.

6.10: VİRÜS, KURTÇUK, TRUVA ATI v.b. ZARAR VERİCİLERİN DAĞITIMI İLE İLGİLİ AKTİVİTELER
Internet virüsleri, kurtçuk, truva atı gönderimi veya 'pinging', 'flooding', 'mailbombing', 'denial of service' gibi, diğer kullanıcıların, yazilim.store ağını veya buna bağlı diğer ağ, sistem, servis ve/veya cihazı kullanımlarında aksamaya sebep olacak aktiviteler.

6.11: DİĞER YASADIŞI AKTİVİTELER
Hizmeti alan MÜŞTERİ, yazilim.store'in iş bu yasaklanan içeriklerden doğan zarar ve ziyanını temin edeceği ve gördüğü zarar ve ziyanı tazmin edeceği konusunda mutabıktır.

Paylaşımlı Web Hosting ve Bayi (Reseller) Hosting Barındırılması Yasak Materyaller :

Topsite'lar
Takipçi Scriptleri
IRC script'leri, bot'ları
Proxy script'leri/anonimleştiriciler
Korsan yazılım/warez
Resim Barındırma Script'leri (Photobucket ya da Tinypic benzeri)
AutoSurf/PTC/PTS/PPC siteleri
IP Tarayıcılar
Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları
Mail Bomber'lar/Spam Script'leri
Banner-Ad hizmetleri (ticari banner ad döngüsü)
Döküm dosyası/Mirror script'ler (rapidshare benzeri)
Ses dosyası barındırmak - mp3,wav,mp4 gibi (iki adetten fazla olanlar)
Video dosyası barındırmak - mpg,mp4,flv,mov gibi (iki adetten fazla olanlar)
Escrow hesabı/Banka Tahvilleri
Yatırım siteler (FOREX, E-Altın Borsası, Second Life/Linden Borsası, Ponzi, MLM/Saadet Zinciri)
Gerekli izin(ler)in varlığı önceden kanıtlanmaksızın satışı izne bağlı madde satışı
Piyasayı belirleyen bankların programları
Çekiliş/kumar siteleri
Çekiliş/kumar ve bahis siteleri
MUD'ler/RPG'ler/PBBG'ler
Hacker'lığa odaklı siteler/arşivler/programlar (DDOS ve Phishing yazılımları dahil)
İllegal hesap / lisans satışını içeren siteler, crack siteleri
Casus yazılımlar ve bu yazılımların tanıtımını içeren yayınlar (Gizliliği ihlal eden içeriklerin tümü)
Yasadışı faaliyetleri tanıtan siteler
Adult (+18) içeriklerin/sitelerin her türlü yayını(eskort siteleri dahil)
Müstehcenlik / Erotizm içeren genel ahlaka aykırı içeriklerin/sitelerin her türlü yayını (T.C.K. 226)
Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri
Dolandırıcılık Siteler (aa419.org'da ve escrow-fraud.com'da sayılanlar da dahildir)
Mailer Pro (Toplu Mail Gönderimi Amacı İle Kullanım)
Canlı Spor Olaylarının (UFC, NASCAR, FIFA, NFL, MLB, NBA, WWE, WWF vs.) her tür yayını
Telif İçerebilecek Her Türlü İçerik veya Yayın (Dizi ve filmlerin yayını dahil)
Yetki Belgesi Olmaksızın Bir Markanın Yetkilisi / Servisi Gibi Davranan Web Sitelerin Tümü (Tercilli Logo Dahil)
Yetkilendirildiği kanıtlanmaksızın Elektrik, Su, İnternet, Telefon TL Yükleme gibi online ödeme alan sitelerin tümü
Devlet Tarafından Yetkilendirildiği Kanıtlanmaksızın Devlet Kurum Sitesi Gibi Davranan Web Sitelerin Tümü (Örneğin Vize siteleri, E-devlet siteleri gibi ...)
BDDK Lisansı Olmaksızın Kredi Sağlama Vaadi Olan Web Sitelerin / İçeriklerin Tümü
BDDK Lisansı Olmaksızın EPİN, UKASH Sanal Para Satış veya Aracılık Hizmeti Sunan Web Sitelerin Tümü
İllegal (Yasa Dışı) Reklam Çalışması Amaçlı Kullanılan Web Sitelerin / İçeriklerin Tümü
T.C.K 132 ve 139 Maddelerini İhlale Yönelik, Üçüncü Şahıslara Ait Ses ve Görüntü Kayıtlarının Saklanması
Kredi Kartı Bilgileri, Sürücü Belgesi, Vize, Pasaport, T.C. Nüfus Cüzdanı gibi resmi ve özel evrakların saklanması
Sağlık Bakanlığı'ndan gerekli izinlerin önceden alındığı kanıtlanmaksızın ilaç ve benzeri sağlık ürünü satışı
Para Kazandırma vaadi sunan web sitelerin / içeriklerin tümü
Gerekli telif izinleri alınmaksızın online müzik dinlemeyi sağlayan sitelerinin / içeriklerin tümü
Fiziksel ve Sanal Sunucu (VDS, VPS) Hizmetlerinde Barındırılması Yasak Materyaller :

Korsan Yazılım/Warez
IP Tarayıcılar
Bruteforce Programları/Script'leri/Uygulamaları
Mail Bomber'lar/spam script'leri
Escrow hesabı
Yatırım siteleri (FOREX, E-Altın Borsası, Second Life/Linden Borsası, Ponzi, MLM/Saadet Zinciri)
Yatırım sitelerine aracılık eden yazılımların/uygulamaların her türü
Gerekli izin(ler)in varlığı önceden kanıtlanmaksızın satışı izne bağlı madde satışı
Çekiliş/kumar ve bahis siteleri
Hacker'lığa odaklı siteler/arşivler/programlar (DDOS ve Phishing yazılımları dahil)
İllegal hesap / lisans satışını içeren siteler, crack siteleri
Casus yazılımlar ve bu yazılımların tanıtımını içeren yayınlar (Gizliliği ihlal eden içeriklerin tümü)
Yasadışı faaliyetleri tanıtan siteler
Adult (+18) içeriklerin/sitelerin her türlü yayını(eskort siteleri dahil)
Müstehcenlik / Erotizm içeren genel ahlaka aykırı içeriklerin/sitelerin her türlü yayını (T.C.K. 226)
Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri
Dolandırıcılık Siteleri (aa419.org'da ve escrow-fraud.com'da sayılanlar da dahildir)
Mailer Pro (Toplu Mail Gönderimi Amacı İle Kullanım)
Canlı Spor Olaylarının (UFC, NASCAR, FIFA, NFL, MLB, NBA, WWE, WWF vs.) her tür yayını
IPTV, Streaming (Online Yayın) her tür yayını
100 Mbps Hat İznini geçebilecek ve Yüksek Trafik Oluşturabilecek her türlü yayın
Telif İçerebilecek Her Türlü İçerik veya Yayın (Dizi ve filmlerin yayını, barındırılması veya izinsiz yayınlanmasına aracılık edilmesi dahil)
Yetki Belgesi Olmaksızın Bir Markanın Yetkilisi / Servisi Gibi Davranan Web Sitelerin Tümü (Tercilli Logo Dahil)
Yetkilendirildiği kanıtlanmaksızın Elektrik, Su, İnternet, Telefon TL Yükleme gibi online ödeme alan sitelerin tümü
Devlet Tarafından Yetkilendirildiği Kanıtlanmaksızın Devlet Kurum Sitesi Gibi Davranan Web Sitelerin Tümü (Örneğin Vize siteleri, E-devlet siteleri gibi ...)
Yüksek kaynak tüketen online oyun yazılımlarının her türü (Metin2, GTA Online gibi)
BDDK Lisansı Olmaksızın Kredi Sağlama Vaadi Olan Web Sitelerin / İçeriklerin Tümü
BDDK Lisansı Olmaksızın EPİN, UKASH Sanal Para Satış veya Aracılık Hizmeti Sunan Web Sitelerin Tümü
T.C.K 132 ve 139 Maddelerini İhlale Yönelik, Üçüncü Şahıslara Ait Ses ve Görüntü Kayıtlarının Saklanması
Kredi Kartı Bilgileri, Sürücü Belgesi, Vize, Pasaport, T.C. Nüfus Cüzdanı gibi resmi ve özel evrakların saklanması
İllegal (Yasa Dışı) Reklam Çalışması Amaçlı Kullanılan Web Siteler, Uygulamaların Tümü ve Bu Çalışmaya Aracı Olarak Sunucu Hizmetlerinin Kullanılması
Sağlık Bakanlığı'ndan gerekli izinlerin önceden alındığı kanıtlanmaksızın ilaç ve benzeri sağlık ürünü satışı
Coin Hesap Uygulamaları, Coin Mining (Coin Madenciliği) Yazılımlarının (Bitcoin, Etherium vb) Tümü
Para Kazandırma vaadi sunan web sitelerin / içeriklerin tümü
Gerekli telif izinleri alınmaksızın online müzik dinlemeyi sağlayan sitelerinin / içeriklerin tümü
Yukarıdaki maddelerde belirtilmemesine rağmen, yürürlükteki yasalara aykırı ve suç teşkil eden her türlü aktivitenin yapılması kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde yazilim.store, anlaşmayı fesih etme hakkını saklı tutar.

7- FESİH

7.1: Müşteri iş bu sözleşmenin herhangi bir maddesine aykırı davranarak sorumluluklarını ve taahhütlerini yerine getirmediği takdirde yada is bu sözleşmenin ön yüzünde beyan ettiği bilgilerin doğru olmadığının tespiti halinde, yukarıda belirtilen sözleşmeyi askıya alma halinin 5 günden fazla devam etmesi halinde, yazilim.store hiç bir ihtar ve ihbara gerek kalmaksızın sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

7.2: Bu şekilde gerçekleşecek fesih sonrasında Müşteri; kalan süreye bakılmaksızın ödemiş olduğu son sözleşme ücretini geri isteyemeyeceğini, fesih tarihinde yürürlükte olan emsal sözleşme bedelinin 5 katı ticari cezai tazminat ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

7.3: Müşteri hiç bir gerekçe göstermeksizin sözleşme normal süre ile sona ermeden 10 gün önce yazılı olarak ihtar etmek şartı ile is bu sözleşmeyi süresi sonunda fesih etme hakkına sahiptir.

7.4: Sözleşmenin sona erme süresinden önce Müşteri tarafından fesih edilmesi halinde sözleşme sonuna kadar ödenecek olan ücretlerin 1/2 sini defaten ve peşin olarak ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

7.5: Müşteri iş bu sözleşme maddelerinin kendisi ile ilgili olan kısımlarından tamamen sorumludur ve yerine getirmeyi taahüt eder. Yerine getirmemesi durumunda sözleşmenin tek taraflı fesh edileceğini kabul eder.

7.6: yazilim.store sağladığı hizmetlerden alt yapısını olumsuz etkileyen veya illegal bir kullanım var olduğunu düşündüğü hizmetleri durdurmak ve sözleşmeyi tek taraflı fesh etme yetkisine sahiptir. Aynı durum maddelerde belirlenen şartlara uyulmadığında da geçerlidir.


8- İLETİŞİM VE BİLGİ ADRESLERİ

8.1: Taraflar konusu sözleşmeden kaynaklanan her türlü tebligat için taraflar sipariş adresinde belirtilen posta adreslerini yasal ikametgah olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

8.2: Bu adreslere yapılan her türlü tebligat tarafların eline ulaşmasa bile tebliğ edilmiş kabul edilecektir. İs bu adreslere ait değişiklikler diğer tarafa yazılı olarak bildirilmedikçe eski adresler geçerli olacaktır.

8.3: yazilim.store sözleşme süresi içinde Müşteri'ye tahsis ettiği elektronik posta adresine mesaj, bilgi, yazı, ihtar, ödeme bildirimi, hesap hareket çizelgesi, hesap ekstresi gönderebilir. Müşteri söz konusu elektronik iletilerin alınmadığı yada kendisine ulaşmadığı iddiasında bulunamayacağı gibi, söz konusu iletilerin gönderildikleri tarihten 1 gün sonra yasal anlamda tebliğ etmiş sayılacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.


9- ÜCRETİN ÖDENMESİNDE TEMERRÜDE DÜŞÜLMESİ

9.1: Müşteri, aldığı hizmetlere karşılık başvuru tarihini takip eden 5 gün içinde ödeme gerçekleştirmediği takdirde temerrüde düşmüş sayılır. Bu durumda yazilim.store kur farkı faturası kesebileceği gibi dilerse fatura tarihinden itibaren aylık %15 gecikme faizi talep edebilir. Müşteri bu gecikme faizi ve kur farkı faturasını ödemeyi beyan ve kabul eder.

9.2: Müşteri, İş bu sözleşmeden doğan her tür alacak için yazilim.store 'in dava yada icra takibi açması halinde de aylık %15 gecikme faizi, bakiye borç miktarının %50'si kadar cezai şart, %10'u Avukatlık Ücreti ve diğer tüm yasal giderleri ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

9.3: Müşteri, iş bu sözleşmeden doğan alacaklarının tahsili için yasal mercilere İhtiyati Haciz ve İhtiyati tedbir için başvurması halinde yazilim.store 'in teminatsız İhtiyati Haciz ve İhtiyati Tedbir kararı almaya yetkili olduğunu ancak buna rağmen Mahkemelerce teminat istendiğinde, Bankalardan alınacak teminat mektuplarından doğacak komisyon ve her türlü ücretin kendileri tarafından ödeneceğini ve bu konulara hiçbir itirazda bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.


10- YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

10.1: İş bu sözleşme bununla birlikte 10 madde ve alt başlıklardan ibaret olup, taraflarca okunup anlaşılarak imza altına alınmıştır. (İmza altına alınma. siparişin Internet ortamında yazilim.store'e gönderilmesi ile gerçekleşmiş kabul edilir). yazilim.store gerek gördüğü taktirde yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir yada maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

10.2: İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Antalya/Muratpaşa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.


Hosting Billing Software by WISECP
ankara web site Top